nakliyede yeni hizmet: asansörlü evden eve taşımacılık

Nakliyede Yeni Hizmet: Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık ve nakliyat da sektörün önde gelen kuruluşu olan Global Nakliyat, sizlere sunduğu hizmetlerde teknolojinin son imkânlarını kullanmaktadır. Bunlardan birisi olarak da evden eve taşımacılık da asansörlü evden eve Nakliyat hizmetini sunmaktadır.

Asansörlü taşıma sistemi olmadan önce eşyaların taşıma ve nakliyatı sırasında ufak tefek kazalar, bina içlerinden indirirken gerek duvarlara olsun gerekse de merdiven korkuluklarına olsun çarpmalar sonucu hafif düzeyde çizilmeler, kırılmalar olabiliyordu. Ama artık Asansörlü evden eve eşya taşımacılığı sistemi ile eşyalarınızın taşınmasında bu tür kazalar en aza indirgenmiş oluyor.

Asansörlü evden eve eşya taşımacılığı sayesinde eşyalarınız daha kısa zamanda daha güvenilir bir biçimde taşınır. Eşyalarınızın nakliyesi ve taşınması sırasında oluşabilecek hasarları ve kazaları en aza indirgeyen bu sistemin faydalarını sayacak olursak;

–         Asansörlü taşıma sistemi sayesinde iş gücü yaklaşık yarı yarıya dan daha az bir seviyeye inecektir.

–         Taşınan eviniz ya da ofisiniz en kısa sürede taşıma araçlarımıza yüklenir ve yeni ofisinize ya da evinize daha kısa sürede taşınır. Böylelikle eşya nakliyesine uzun zaman harcamamış olursunuz.

–         14. Kata kadar bu hizmet verilmektedir. İnsan gücüyle bir buzdolabının 14. Kattan aşağı indirilmesi süresini düşünelim; buzdolabını taşıyan en az 2-3 eleman olacaktır. Ortalama 14. Kattan buzdolabını indirme süreleri 10 dakika sürmesi olağandır. Ama asansörlü taşımacılık sistemi ile bu süreç en fazla 1-2 dakika sürecektir.

Ve tüm bunlar dâhilinde eşyalarınız hem güvenli hem de daha kısa sürede taşınmış olup nakliye hizmetimizi tamamlamış oluruz.