askılı tekstil ürünleri taşımacılığı tekstil nakliyesi

Askılı Tekstil Ürünleri Taşımacılığı – Tekstil Nakliyesi

Global Evden Eve Nakliyat merkezi İstanbul olmak üzere ülkemizin her tarafına tekstil taşımacılığı hizmeti veriyor.

Global Evden eve Nakliyatın bildiğimiz üzere yıllardır güvenli ve hızlı “evden eve taşımacılığın” yanı sıra “Daha Kısa Zamanda Güvenli Teslim” ilkesi ile şimdi de siz tekstil firmalarına tekstil malzemeleri taşımacılığı hizmeti de sunuyor.

Askılı tekstil taşımacılığı hizmetinde özel filomuz vardır ve taşıma sırasında özel askılı taşıma kolileri kullanılmaktadır.  Askıyla ya da koli ile taşınması gereken tekstil ürünlerinizi, özel kapalı kasa araçlarımızdan oluşan filo araçlarımız ile taşımaktayız. Taşıma işlemi kendi elemanlarımız ile başlar ve taşımayı yine bizim elemanlarımız sonlandırır.

Askılı tekstil malzemelerinizin ya da koli ile taşınan tekstil malzemeleriniz eğer yüksek katlarda bulunuyorsa bu bir zorluk olmayıp, Global Evden Eve Nakliyat sayesinde en kısa süre ve güvenli nakliyat yolu olan asansörlü eşya taşıma sistemi ile kolay bir şekilde taşınır.  Böylece askılı tekstil elbiselerinin  taşınma sıkıntısı ortadan kalkmış olur.

Sizler için sunduğumuz bu hizmette özel tekstil taşıma kolileri kullanmaktayız. Bu kolilerin faydalarını yazmak gerekirse;

–         Ütülü veya dik nakliye edilmesi gereken tekstil ürünlerini n taşımacılığında kullanılır

–         Etrafı oluklu olan mukavva kutunun her iki dik dar yanına konulan plastik aparat ile tekstil ürünleriniz hem birbiri ile temas etmeden taşınır, hem de dik bir şekilde giderek ütüleri bozulmamış olur.